Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

 

phone 519 848 840; 17 784 47 17 info@osprzetsieciowy.pl
siatka z opisem SIATKA lista z opisem LISTA lista

Słupy żelbetowe, haki słupowe i nie tylko – OsprzetSieciowy.pl

Budowa sieci energetycznych to niezwykle ciężka i odpowiedzialna praca wymagająca nie tylko ogromnej wiedzy, ale także wysokiej jakości elementów, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie całości. Znajdziesz je w naszej ofercie.


Taśma stalowa w wyjątkowo niskiej cenie – sprawdź naszą ofertę


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów, stworzyliśmy katalog wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz w nim między innymi słupy żelbetowe, taśmy stalowe nierdzewne i naprężarki do nich, haki słupowe oraz nakręcane, a także syntetyczne materiały uszczelniające takie jak Anticor Seal. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do proponowanych produktów – zadzwoń lub napisz, a chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Serdecznie zapraszamy.  

Projekt i realizacja: BigCom