Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

 

phone 519 848 840; 17 784 47 17 info@osprzetsieciowy.pl
siatka z opisem SIATKA lista z opisem LISTA lista

Kable i przewody – wybierz osprzęt sieciowy online

Wśród asortymentu, który znajdziesz w naszym sklepie internetowym z osprzętem sieciowym – OsprzetSieciowy.pl, proponujemy między innymi przewód połączeniowy do tunerów (dekoderów naziemnej telewizji cyfrowej) STB. Jest on niezwykle funkcjonalny – może być użytkowany z urządzeniami elektronicznymi wyposażonymi w tak zwane gniazdo EURO (21 pinów). Dzięki temu produktowi wykorzystasz w pełni możliwości na przykład nagrywarek, odtwarzaczy czy telewizorów z zagranicy.


Zapoznaj się ze szczegółami oferty – Osprzęt Sieciowy zaprasza


Ponadto serdecznie polecamy skrętkę UTP CAT 5E. Jako doświadczony dystrybutor osprzętu sieciowego bez wahania możemy zarekomendować ten produkt wszystkim monterom, którzy szukają atrakcyjnej cenowo alternatywy dla kabli miedzianych. Kabel UTP CAT 5E został wykonany ze stopu aluminium z warstwą miedzi, co gwarantuje jego niezawodność w sieciach CCTV, sieciach komputerowych, telekomunikacji. Może być wykorzystywany jako osprzęt światłowodowy.


Projekt i realizacja: BigCom