Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

 

phone 519 848 840; 17 784 47 17 info@osprzetsieciowy.pl

Osprzęt sieciowy w niskich cenach – nowości

 

W naszym sklepie nieustannie dbamy o to, by poszerzać przygotowany asortyment, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Doskonale orientujemy się w tym, co aktualnie dzieje się na rynku osprzętu sieciowego, dlatego znajdziesz u nas wszystko, co niezbędne do stworzenia różnego typu sieci teleinformatycznych. Proponowane wyroby wyróżniają się najwyższą jakością materiałów użytych do ich produkcji, jak również dbałością o detale.

 

Oferujemy między innymi, trwałe uchwyty służące do prowadzenia kabli teleinformatycznych bądź UTP, opaski samozaciskowe, naprężarki do taśmy stalowej, taśmy przeznaczone do drukarek etykiet, haki słupowe i wiele więcej. Wszystkie udostępnione produkty pochodzą od renomowanych producentów oraz spełniają wszelkie niezbędne wymogi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do prezentowanych produktów, zapraszamy do kontaktu.Nowości
siatka z opisem SIATKA lista z opisem LISTA lista
Projekt i realizacja: BigCom