Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

 

phone 519 848 840; 17 784 47 17 info@osprzetsieciowy.pl
O nas

Profesjonalny osprzęt sieciowy i telekomunikacyjny, nowoczesne rozwiązania dla przemysłu energetycznego – TRAMER Sp. z o.o.

 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, firma TRAMER Sp. z o.o. realizuje usługi zarówno projektowania, budowy, jak i utrzymania sieci teleinformatycznych – światłowodowych, telekomunikacyjnych oraz energetycznych od 2011 roku. Od zawsze działamy w celu zwiększenia jakości, a także kompleksowości obsługi Klientów, dlatego w 2016 roku zdecydowaliśmy się założyć sklep internetowy OsprzetSieciowy.pl. W asortymencie znajdziesz starannie wyselekcjonowany, sprawdzony sprzęt sieciowy i telekomunikacyjny. Wspólne cechy związane z procesem budowy czy utrzymania systemów wymagają natychmiastowej dostępności materiałów umożliwiających elastyczną obsługę naszych Klientów. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom!

 

Materiały i urządzenia niezbędne do realizacji prac teletechnicznych

 

Kable teleinformatyczne, opaski kablowe samozaciskowe, osprzęt światłowodowy, studnie kablowe telekomunikacyjne, uchwyty do kabli i przewodów – te, a także setki innych produktów znajdziesz na OsprzetSieciowy.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby umacniać stałą, wysoką pozycję naszej marki na rynku. Kompleksowe podejście w połączeniu z atrakcyjną ofertą, dbałością o szczegóły, najlepszą jakością materiałów oraz świadczonych usług jest zapewnieniem profesjonalnego i wyjątkowego podejścia do każdego Klienta czy też projektu.  Zależy Ci na zakupie klamry (napinacza/naprężarki) do taśmy stalowej nierdzewnej? Sprawdź bogaty asortyment!

 

Czym się wyróżniamy spośród konkurencji?

 

Wysyłka od ręki dzięki regularnie uzupełnianym stanom magazynowym, atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo – wybierz wiarygodnego Partnera w postaci doświadczonych specjalistów w dziedzinie telekomunikacji i energetyki, a gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

Projekt i realizacja: BigCom