Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

 

phone 519 848 840; 17 784 47 17 info@osprzetsieciowy.pl

Taśmy stalowe, chusteczki bezpyłowe i o wiele więcej w dobrych cenach

 

Nasz sklep internetowy proponuje różnorodny osprzęt sieciowy i światłowodowy w korzystnych cenach. W tej kategorii znajdziesz niezwykle praktyczne akcesoria takie jak m.in.: chusteczki bezpyłowe, opaski samozaciskowe, taśmy stalowe i uchwyty UK4. Chusteczki bezpyłowe przydają się do oczyszczania złączy światłowodowych, natomiast opaski samozaciskowe charakteryzują się wysoką jakością i możliwością dokładnego dopasowania pętli do rozmiarów wiązki przewodów elektrycznych.

 

Taśmy stalowe nierdzewne, jakie oferujemy to produkty, które można wykorzystywać w trudnych warunkach. Stal nierdzewna jest odporna m.in. na szkodliwe działania wysokich oraz niskich temperatur, a także na rozciąganie i zrywanie. Nie poddaje się obciążeniom mechanicznym, korozji, nie mają na nią wpływu również wibracje. Dzięki naszej promocji możesz zakupić taśmę stalową po obniżonej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem znajdującym się w tej kategorii.Promocje
siatka z opisem SIATKA lista z opisem LISTA lista
Projekt i realizacja: BigCom