Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

 

phone 519 848 840; 17 784 47 17 info@osprzetsieciowy.pl
Taśma stalowa 9,5x0,6x31,5 SS201
TNS9,5_201

51,66 zł brutto
Stalowa taśma montażowa używana jest do wykonywania pewnego mocowania min.: uchwytów kabli i wsporników zawiesi kablowych, drabinek, masztów, wysięgników, rur, przewodów wentylacyjnych, tablic i znaków drogowych, sygnalizatorów itp. Taśma wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co umożliwia jej powszechne stosowanie w trudnych warunkach eksploatacyjnych – jest wysoce odporna między innymi na zrywanie, rozciąganie, niszczące działanie wysokich i niskich temperatur, promieniowanie UV oraz funkcjonowanie w środowisku narażonym na występowanie agresywnych czynników powodujących korozję. Znakomicie znosi duże obciążenia mechaniczne czy wibracje, tworzy pewną obejmę mocującą bez konieczności wykonywania wierceń i naruszania konstrukcji nośnej słupów, masztów, kominów. Jest sprawdzona, łatwa i pewna w użyciu.
W jednym opakowaniu znajduje się 30,5 metra taśmy .
Typ 201 stali nierdzewnej
Stal austenityczna typu 201 charakteryzuje się niskim składem węgla, bardzo dobrą spawalnością i odpornością na korozję. Często wybierana w przemyśle chemicznym, papierniczym, stosowana w przetwórstwie żywności oraz aparatach medycznych.

 
 
Opinie o produkcie:
Brak opinii
Przeładuj
Przepisz kod: 
Projekt i realizacja: BigCom