Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

 

phone 519 848 840; 17 784 47 17 info@osprzetsieciowy.pl
Taśma stalowa nierdzewna 20x0,7 30,5 m (stal 201 box plastik)
TS20K201

70,00 zł brutto
Taśma stalowa nierdzewna 20x0,7 30,5 m (stal 201 box plastik) - montażowa używana jest do wykonywania pewnego mocowania min.: uchwytów kabli i wsporników zawiesi kablowych, drabinek, masztów, wysięgników, rur, przewodów wentylacyjnych, tablic i znaków drogowych, sygnalizatorów itp. Taśma wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co umożliwia jej powszechne stosowanie w trudnych warunkach eksploatacyjnych – jest wysoce odporna między innymi na zrywanie, rozciąganie, niszczące działanie wysokich i niskich temperatur, promieniowanie UV oraz funkcjonowanie w środowisku narażonym na występowanie agresywnych czynników powodujących korozję. Znakomicie znosi duże obciążenia mechaniczne czy wibracje, tworzy pewną obejmę mocującą bez konieczności wykonywania wierceń i naruszania konstrukcji nośnej słupów, masztów, kominów. Jest sprawdzona, łatwa i pewna w użyciu.

Typ 201 stali nierdzewnej
Stal chromowo-niklowo-manganowa typu 201 odznacza się optymalną rozciągliwością, jest odporna na utlenianie oraz sporą ilość czynników korodujących. Stosowana w konstrukcjach, gdzie liczy się wysoka wytrzymałość.

UWAGA: Odwrócony VAT - Dla Kupujących  będących osobami fizycznymi  ale nie prowadzących działalności gospodarczej i nie będącymi czynnymi podatnikami VAT zostanie wystawiona faktura Vat z naliczonym 23% podatkiem vat.
Opinie o produkcie:
Brak opinii
Przeładuj
Przepisz kod: 
Produkty powiązane
Projekt i realizacja: BigCom